شرکت کسپرسکی نسخه جدیدی به نام Kaspersky Endpoint Security Cloud Pro که شامل قابلیت‌های پیشرفته ای مانند گزینه‌ پاسخ خودکار و مجموعه گسترده‌ای از کنترل‌های امنیتی است ارائه کرده است. این نسخه همچنین شامل آموزش های داخلی برای کارکنان فناوری اطلاعات سازمان ها که به دنبال تقویت مهارت های امنیت سایبری خود و استفاده حداکثری از محصولات امنیتی تخصصی هستند نیز میباشد.

مطالعه اخیر GlobNewsWire بر روی نیروهای فناوری اطلاعات نشان داده است که افزایش پیچیدگی زیرساخت‌ها و نیاز به بهبود تخصصی امنیت دو دلیل اصلی افزایش هزینه امنیت سایبری برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط هستند.

کسپرسکی، آنتی ویروس تحت شبکه کلاود پرو را معرفی کرده است تا به شرکت‌ها فرصت استفاده از فناوری‌های پیشرفته، برای ایمن کردن محیط‌های پیچیده‌تر را با یک راهکار آسان ابری بدهد. در عین حال استفاده از آنتی ویروس تحت شبکه کسپرسکی به شرکت ها کمک میکند تا از هزینه‌های اضافی آموزش کارکنان خود صرفه جویی کنند.

قابلیت تشخیص و پاسخ

تقاضای بالای بازار برای عملکرد بررسی عمیق حادثه با استفاده از ویژگی Root Cause Analysis ارائه شده در Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus ثابت شد. این قابلیت توسط 80% از کاربران این محصول فعال شده است. این ویژگی که در ورژن بعدی این محصول موجود خواهد بود، می تواند حملات را شناسایی و ریشه کن کند.
Kaspersky Endpoint Security Cloud Pro شامل Endpoint Detection و Response است که به مدیران فناوری اطلاعات این امکان را می‌دهد تا نه تنها مسیر گسترش حمله را ببینند، بلکه تنها با چند کلیک به آن پاسخ دهند و ظرفیت شرکت برای محافظت را افزایش دهند.

با کمک این گزینه‌های جدید، کاربران می‌توانند فایل‌ها را قرنطینه کرده، هاست ها را برای جلوگیری از انتشار بیشتر بدافزار در شبکه جدا کرده و شاخص‌های سازش (IoC) را اسکن کنند. اگر حمله ای در یک رایانه شناسایی و متوقف شده باشد، مدیر می تواند سیگنال هایی از این خطر را در دستگاه های دیگر پیدا کند.

آموزش امنیت سایبری با یک کلیک

آموزش امنیت سایبری داخلی برای امنین اطلاعات آنلاین (CITO) چیزی بیش از یک کتابچه راهنمای محصول به کاربر ارائه می دهد. در واقع CITO مهارت های لازم برای مدیریت فرآیندهای امنیت سایبری اولیه را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد. این برنامه برای متخصصان فناوری اطلاعات طراحی شده است و این فرصت را فراهم می کند تا بدون منحرف شدن از مسئولیت های اصلی خود، به یک متخصص امنیت سایبری حرفه ای تبدیل شوند.

در این آنتی ویروس تحت شبکه، تمام برنامه‌های آموزشی تنها با یک کلیک از طریق «کنسول وب مدیریت امنیت» در دسترس هستند. شش ماژول این برنامه شامل بخش‌های نظری و عملی به همراه تمرین‌ها و تکالیف تعاملی با محیط شبیه‌سازی شده است.

ویژگی های اضافی مرتبط با امنیت

در سال‌های اخیر، تمرکز فزاینده‌ای بر روش‌های کاهش سطح حمله شده است. Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از دیوایس کنترل و وب کنترل، سیاست‌های امنیتی را اعمال کنند. نسخه جدید Pro این قابلیت ها را با Application Control و Adaptive Anomaly Control تقویت می کند.

آنتی ویروس شبکه کسپرسکی Cloud Pro

قابلیت Adaptive Anomaly Control ، راهکاری ساده برای مسدود کردن رول ها را همراه با تنظیم خودکار هوشمند بر اساس تحلیل رفتاری ارائه می‌دهد. تکنیک‌های یادگیری ماشین برای مطالعه و یادگیری از رفتار یک کاربر معمولی بکار برده می‌شوند و این آنتی ویروس تحت شبکه ابری را قادر می‌سازد تا سناریوهای غیرمعمول را در نقاط پایانی سازمان مسدود کند.

کنترل اپلیکیشن امکان مدیریت راه اندازی یک برنامه کاربردی را در رایانه کاربر فراهم می کند و یک خط مشی امنیتی سازمانی مرتبط را پیاده سازی می کند. این قابلیت با محدود کردن دسترسی به اپلیکیشن های انتخاب شده، خطر آلودگی رایانه را کاهش می دهد.

آنتی ویروس شبکه کسپرسکی Cloud Pro همچنین از ویژگی‌هایی برای حذف اطلاعات از راه دور در صورت گم شدن یا سرقت دستگاه پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، مؤلفه پیشگیری از حمله BadUSB وجود دارد که اتصال دستگاه‌های USB آلوده را به کامپیوترها مسدود می‌کند.

الکساندر کوروبکو، مدیر ارشد بازاریابی محصولات در کسپرسکی می‌گوید: “ما معتقدیم که امنیت سایبری باید یکی از اولویت‌های اصلی کسب‌وکارهای نوین به‌عنوان شرکت‌هایی باشد که تحولات دیجیتالی را پشت سر می‌گذارند و باید به سرعت با روندهای جدید سازگار شوند و همزمان فرآیندها و خدمات خود را ایمن کنند. آنتی ویروس شبکه کسپرسکی Cloud Pro برای ارائه به روزترین و مناسب ترین فناوری های امنیت سایبری توسعه یافته است.”

درباره کسپرسکی

کسپرسکی یک شرکت امنیت سایبری بین الملیی است که در سال 1997 تأسیس شد. تخصص اطلاعاتی و امنیتی عمیق کسپرسکی در حال تبدیل شدن به راه‌حل‌ها و خدمات امنیتی نوآورانه برای محافظت از شرکت ها، زیرساخت‌های حیاتی، دولت‌ها و کاربران خانگی در سراسر جهان است.

مجموعه امنیتی جامع این شرکت شامل آنتی ویروس تحت شبکه پیشرو و تعدادی راه حل و خدمات امنیتی تخصصی برای مبارزه با تهدیدات سایبری پیچیده و در حال تحول است. بیش از 400 میلیون کاربر توسط محصولات کسپرسکی محافظت می‌شوند و همچنین کسپرسکی به بیش از 240000 مشتری سازمانی کمک می‌کند تا از شبکه خود محافظت کنند.

منبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *