پس از آنکه پیام رسان محبوب ایرانی ها یعنی تلگرام فیلتر شد خیلی ها به این فکر افتادند که چه پیام رسانی را جایگزین آن کنند که هم امنیت کافی داشته باشد و هم از بهترین امکانات و خدمات برخوردار باشد. استفاده از پیام رسانی که باعث نشت اطلاعات کاربر نشود همچنین سرعت و امکانات خوبی داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. در اینجا می خواهیم بهترین اپلیکیشن های پیام رسان سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم. همچنین شما می توانید این پیام رسان ها را در این صفحه دانلود کنید.

 

 

whatsapp پیام رسان پیام رسان واتس اپ – WhatsApp

WhatsApp همیشه یکی از بهترین اپلیکیشن های پیام رسان بین المللی بوده است. این اپلیکیشن نصب بسیار ساده ای دارد، بسیار سریع عملیات انتقال پیام را انجام می دهد و به صورت اتوماتیک شماره های ذخیره شده در تلفن همراه شما را وارد خود می کند. این اپلیکیشن پیام رسان دارای قابلیت های بسیار زیادی است و از آن مهم تر اینکه تبلیغی نیز در آن نشان داده نمی شود. نسخه آندروید و اپل این اپلیکیشن بسیار طرفدار دارد و می توان آن را محبوب ترین پیام رسان جهان در سال ۲۰۱۹ نام برد.

کاربران از طریق واتس آپ می توانند پیغام، عکس ، پیام صوتی و پیام های ویدئویی کوتاه را به دیگر مشترکین WhatsApp ارسال کنند. اخیرا این پیام رسان ابزاری مانند اموجی ها و رمزنگاری کل پیام های بین کاربران را نیز به قابلیت های خود اضافه کرده است. شاید یکی از نقاط ضعف اپلیکشین WhatsApp در گذشته نداشتن نسخه کامپیوتر یا همان دسکتاپ بود که این مشکل نیز برطرف شده و شما می توانید واتس آپ را برروی کامپیوتر خود نیز داشته باشید.

در گذشته تنها ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در واتس آپ رایگان بود اما امروز استفاده از تمام امکانات آن به صورت رایگان می باشد.

دانلود WhatsApp Android مخصوص اندروید

دانلود WhatsApp iOS مخصوص اپل

دانلود واتس اپ برای کامپیوتر – Windows

دانلود واتس اپ برای کامپیوتر –  Mac

پیام رسان وایبرپیام رسان وایبر – Viber

پیام رسان وایبر همچنان یکی از برترین و محبوب ترین اپلیکیشن های موجود می باشد. وایبر بسیار آسان نصب می شود و دارای قابلیت های گوناگونی است. برای اینکه بتواند حساب وایبر داشته باشید می بایست از شماره تلفن خود برای تایید استفاده نمایید و پس از آن به صورت اتوماتیک تمام شماره های دفترچه تلفن گوشی شما وارد لیست این پیام رسان می شوند. کاربران می توانند از طریق Viber متن، استیکر ، عکس ، پیام صورتی و ویدئویی را به صورت رایگان برای دیگر کاربران وایبر ارسال نمایند.

اخیرا این اپلیکیشن قابلیت ارسال پیام های رمزنگاری شده را به دیگر امکانات خود اضافه نموده است که با این کار امنیت استفاده از آن را بالاتر برده است. شما برای استفاده از وایبر تنها به سیم کارت و تلفن همراه هوشمند نیاز دارید.

دانلود اپلیکیشن وایبر برای آندروید – Viber Android

دانلود وایبر برای گوشی اپل – Viber iOS

دانلود Viber مخصوص کامپیوتر – Viber for Windows

دانلود پیام رسان وایبر مخصوص کامپیوتر – Viber for Mac

 

Google Allo پیام رساناپلیکیشن پیام رسان گوگل الو – Google Allo

گوگل یک پیام رسان جدید ارائه داده است که دارای قابلیت هوش مصنوعی نیز می باشد. این پیام رسان تمام قابلیت های یک مسنجر معمولی مانند ارسال پیام، حاشیه نویسی برای عکس و  ارسال استیکر و اموجی را دارد ولی مهمترین قابلیت آن استفاده از Google Assistant است که به این پیام رسان اجازه داده است تا از هوش مصنوعی نیز بهره ببرد. این قابلیت به کاربر اجازه می دهد تا پیام های سریع و پاسخ های تکراری را بدون تایپ کردن مجدد ارسال نماید. همچنین می توانید از طریق این اپلیکیشن اطلاعات رستوران های اطرافتان و یا پیش بینی آب و هوای منطقه ای که در آن هستید را نیز مشاهده کنید. Google Allo همچنین امکان ارسال پیام کدگذاری شده را به شما می دهد که در آن شما می توانید از امنیت پیام های خود مطمئن شوید. اپلیکیشن گوگل الو آخرین تلاش گوگل برای دستیابی به بازار بزرگ اپلیکیشن های پیام رسان بوده است که در جایگاه سوم بهترین اپلیکیشن های پیام رسان سال ۲۰۱۹ قرار دارد.

دانلود اپلیکیشن گوگل الو مخصوص اندروید – Google Allo for Android

دانلود پیام رسان گوگل الو مخصوص اپل – Google Allo for iOS

دانلود Google Allo مخصوص کامپیوتر – Google Allo for Destop

برای استفاده از Google Allo برروی کامپیوتر می بایست وارد این صفحه شوید. کد نشان داده شده را اسکن کنید و طبق دستورالعمل آن پیش بروید.

 

slack پیام رسانپیام رسان اسلک – Slack

اپلیکیشن Slack برنامه ای کاربردی است که برای شرکت ها و کاربرانی که نیاز به ابزار مدیریتی بیشتری مانند زمان بندی، ادغام با اپلیکیشن های دیگر و غیره دارند طراحی شده است. این پیام رسان نیازهای ابتدایی شما از قبیل ارسال پیام ، عکس ، ویدئو ، قابلیت به اشتراک گذاری فایل و ارسال دایرکت و پیام های گروهی را فراهم می کند. به علاوه قابلیت هایی مانند ساخت کانال های چت در این پیام رسان به شما این اجازه را می دهد که به سرعت یک زیر گروه برای بحث در مورد موضوع خاصی ایجاد کنید.

Slack تمام پیام های شما را بایگانی می کند و می توانید زمانی که به آنها نیاز دارید این پیام ها را جستجو نمایید. نسخه پیشرفته این اپلیکیشن پیام رسان، قابلیت های بیشتری مانند ذخیره فایل و ادغام سازی بهتری با نرم افزارهای دیگر دارد. این پیام رسان بیشتر کاربرد تجاری دارد.

وب سایت پیام رسان Slack

 

پیام رسان تلگرامپیام رسان تلگرام – Telegram

پیام رسانی از جنس دوران بعد از اسنودن که هدف اصلی آن امنیت اطلاعات کاربران است. پیام رسان تلگرام پر سرعت است و تمام پیام های بین کاربران را رمزنگاری می کند و تنها شما و دریافت کننده پیام امکان خواندن آن را خواهید داشت. شما از طریق این پیام رسان می توانید ارسال پیام، عکس و فایل داشته باشید و همچنین یکی از قابلیت های جالب آن ایجاد کانال با تعداد مشخصی عضو می باشد. نرم افزار Telegram در لیست بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۹ قرار دارد.

از آنجایی که این پیام رسان در ایران فیلتر می باشد لینک های دانلود را در این صفحه قرار نداده ایم.

 

signal پیام رسانپیام رسان سیگنال – Signal

پیام رسان سیگنال یکی دیگر از پیام رسان های عالی با تمرکز بسیار زیاد به امنیت کاربران خود است. این اپلیکیشن دارای تمام قابلیت های یک پیام رسان عالی مانند ارسال پیام ، عکس ، ویدئو و غیره است و همچنین تمام تماس های صوتی ، تصویری و نوشتاری را به صورت رمزگذاری درجه نظامی از زمان ارسال تا زمان دریافت انجام می دهد. کاربران Signal می توانند پیام های گروهی یا فایل های مدیا به یکدیگر ارسال کنند. استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان است و به صورت منبع باز open Source می باشد. این اپلیکیشن نیز یکی دیگر از پیام رسان های دوران بعد از ادوارد اسنودن می باشد. کاربران می توانند از این اپلیکیشن برروی موبایل و کامپیوتر خود استفاده نمایند.

دانلود اپلیکیشن سیگنال برای آندروید – Signal App for Android

دانلود پیام رسان سیگنال برای آیفون – Signal App for iPhone

دانلود Signal مخصوص کامپیوتر – Signal App for windows

دانلود پیام رسان سیگنال مخصوص کامپیوتر – Signal for Mac

 

پیام رسان WeChat پیام رسان وی چت – WeChat

این اپلیکیشن پیام رسان بیش از ۶۹۷ میلیون کاریر دارد که البته اغلب این کاربرها در کشور چین هستند. این اپلیکیشن تمرکز زیادی برروی بازارهای بین المللی کرده است و میل زیادی برای ورود به آن دارد. WeChat برای کاربران خود ارسال رایگان پیام، ویدئو ، استیکر ، تماس صوتی و تصویری ، چت گروهی و غیره را فراهم آورده است. در این اپلیکیشن شما می توانید کاربرانی که در نزدیکی شما از این اپلیکیشن استفاده می کنند را پیدا کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. این اپلیکیشن برروی گوشی های تلفن همراه و حتی ساعت اپل نیز موجود است.

دانلود پیام رسال وی چت برای آندروید – WeChat for Android

دانلود اپلیکیشن وی چت برای آیفون – WeChat for iOS

دانلود اپلیکیشن WeChat مخصوص کامپیوتر – WeChat for Windows

دانلود WeChat مخصوص کامپیوتر مک – WeChat for Mac

 

اپلیکیشن Line پیام رسان لاین – Line

یکی دیگر از اپلیکیشن های آسیایی اما این بار از کشور ژاپن پیام رسان Line است. اپلیکیشن لاین بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد و تمام قابلیت های یک پیام رسان خوب را برای کاربران خود فراهم کرده است. به غیر از ارسال پیام ، تصویر و صدا شما می توانید استیکر و موقعیت فیزیکی خود را برای دیگر کاربران ارسال نمایید. با این پیام رسان می توانید کنفرانس صوتی با ۲۰۰ کاربر به صورت همزمان داشته باشید که در نوع خود بی نظیر است. به علاوه می توانید تماس های بین المللی با خطوط ثابت یا موبایل نیز با لاین برقرار نمایید. در اپلیکیشن line کاربران می توانند گروه یا فرد مورد علاقه خود را دنبال کنند و آخرین اخبار در مورد او را بخوانند.

  دانلود پیام رسان Line برای آندروید – Line For Android

دریافت Line برای آیفون – Line for iOS

اپلیکیشن لاین مخصوص کامپیوتر – Line for Windows

دانلود نرم افزار Line برای مک – Line for Mac OS 

 

 

مرتبط : آیا تلگرام طلایی ( طلگرام) امن است ؟ نکات امنیتی در مورد دانلود تلگرام

مرتبط : چرا فیلتر تلگرام برای دولت ها دشوار است ؟

مرتبط : بهترین راهکار برای جلوگیری از هک پسورد اینستاگرام

 


بهترین اپلیکیشن های پیام رسان در سال ۲۰۱۹


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *