آنتی ویروس اندروید - اف سکیور و کسپرسکی

امروزه ارزش اطلاعات موجود برروی تلفن های همراه روزبه روز در حال افزایش است و بنابراین افراد باید بیشتر مراقب این اطلاعات باشند. آنتی ویروس اندروید برای موبایل هایی است که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. این محصول می تواند از اطلاعات موجود برروی تلفن همراه شما مراقبت کند. در اینجا شما را با ۲ آنتی ویروس موبایل اندروید آشنا می کنیم. همچنین شما می توانید در اینجا این آنتی ویروس ها را دانلود کنید و در صورت نیاز لایسنس اورجینال آنها را خریداری نمایید.

 

آنتی ویروس اندروید اف سکیور

آنتی ویروس اندروید اف سکیور به نام موبایل سکیوریتی اف سکیور شناخته می شود. این ضد ویروس با انواع تهدیدات سایبری مانند بدافزارها و ویروس ها مقابله می کند. این محصول امنیتی همچنین ارتباطات بانکی شما را محافظت کرده و قابلیت مراقبت از کودک برای کنترل در فضای مجازی را نیز دارد. آنتی ویروس اندروید اف سکیور در هنگام نصب به شما یک ماه استفاده رایگان می دهد که می توانید در مدت این ۳۰ روز از تمام امکانات آن از جمله اسکن بدافزار، قابلیت ضد سرقت و جستجوی امن اینترنتی استفاده نمایید.

آنتی ویروس اندروید اف سکیور اسکن ضد سرقت

نحوه استفاده

پس از دانلود آنتی ویروس موبایل اف سکیور، وقتیکه می خواهید برای دفعه اول از این اپلیکیشن امنیتی استفاده کنید می بایست با EULA و اجازه دسترسی اپلیکیشن به دستگاه خود موافقت کنید.

 

ضد بدافزار

آنتی ویروس اندروید اف سکیور در هنگام عملیات نصب به صورت اتوماتیک اپلیکیشن های موجود برروی تلفن همراه، حافظه های موجود و ذخایر اینترنتی شما را اسکن می کند. کاربر می تواند جدول زمانی مشخصی را برای اسکن دستگاه برنامه ریزی کند و همچنین می توانید قابلیت اسکن در هنگام بوت را فعال نماید.

 

ضد سرقت

قابلیت ضد سرقت در این محصول امنیتی به نام Finder شناخته می شود و برای استفاده از آن کاربر باید با وارد کردن پسورد، الگو و یا اثر انگشت به اپلیشکین این اجازه را صادر نماید. دستوراتی مانند پیدا کردن گوشی، قفل کردن، اخطار دادن، پاک کردن اطلاعات که در قابلیت ضد سرقت وجود دارد با فعال سازی توسط کاربر قابل استفاده می شوند. راهکار جایگزینی نیز وجود دارد که کاربر می تواند یک شماره مطمئن و قابل اعتماد را به اپلیکیشن معرفی نماید که وقتی سیم کارت در گوشی تغییر کرد شماره سیم کارت جدید را برای آن شماره ارسال نماید. تمام این قابلیت ها به خوبی و آسانی کار میکنند. قابلیت اخطار نیز به شما کمک می کند که اگر تلفن همراه خود را در خانه گم کردید بتوانید آن را پیدا کنید. به محض اینکه گوشی را پیدا کنید و صفحه نمایش را روشن کنید اخطار قطع می شود.

جستجوی اینترنتی امن

یک Safe Browser مستقل در آنتی ویروس اندروید اف سکیور وجود دارد که در هنگام جستجوی اینترنتی از شما در مقابل وب سایت های تقلبی و آلوده محافظت می کند. وقتیکه شما در حال ورود به چنین وب سایت هایی هستید جستجوگر به شما اخطار می دهد و همچنین اگر وارد وب سایت بانکی مطئمن شوید نیز به شما پیغامی نشان می دهد.

 

حریم خصوصی

این محصول امنیتی می تواند به پیام های کوتاه و ایمیل ها ، موقعیت جغرافیایی شما، دوربین و میکروفون و خیلی چیزهای دیگر در تلفن همراه تان دسترسی داشته باشد. بدون دسترسی به این موارد آنتی ویروس نمی تواند شما را در مقابل تهدیدات امن نگاه دارد.

 

نتیجه

آنتی ویروس اندروید اف سکیور لایه های مختلف امنیتی در اختیار کاربر قرار می دهد و دارای درصد شناسایی ۱۰۰% بدافزار است. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است و قابلیت های زیادی از جمله شناسایی بدافزار، ضد سرقت، کنترل و مراقبت از کودک و غیره را در اختیار کاربر می گذارد. تمام این قابلیت ها به نحو احسنت کار می کنند.

دانلود

برای دانلود این اپلیکیشن و یک ماه استفاده رایگان برروی این لینک کلیک نمایید.

خرید لایسنس اورجینال

برای خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس اف سکیور می توانید از فروشگاه اینترنتی سایسک استفاده نمایید.

 

آنتی ویرس اندروید کسپرسکی

این ضد ویروس اندروید به نام اینترنت سکیوریتی کسپرسکی شناخته می شود. در کنار قابلیت اسکن بدافزار، آنتی ویروس اندروید کسپرسکی قابلیت ضد سرقت، مسدود سازی تماس و محافظت ار وبگردی را نیز در اختیار کاربر می گذارد. کاربر می تواند پس از دانلود آنتی ویروس از Google Play به مدت ۳۰ روز از تمام امکانت آن بصورت رایگان و بدون خرید لایسنس استفاده نماید.

 

آنتی ویروس اندروید کسپرسکی اسکن Kaspersky ضد سرقت kaspersky

نحوه استفاده

هنگامی که برای دفعه اول از این اپلیکیشن استفاده می کنید باید اجازه دسترسی های اولیه را به آن بدهید. پس از قبول کردن EULA عملیات اسکن به صورت خودکار شروع می شود و در این هنگام کاربر می تواند از اپلیکیشن استفاده نماید.

 

ضد بد افزار

آنتی ویروس اندروید کسپرسکی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به صورت مختلفی اسکن را اجرا نمایید. شما می توانید تنها فایل ها را اسکن کنید یا فقط آرشیوها را جستجو کنید. کاربر برای اسکن کردن ۳ انتخاب دارد، اسکن سریع Quick Scan، اسکن تمام دستگاه Full Scan و اسکن پوشه ای مشخص Folder Scan. فایل های آلوده می توانند به قسمت قرنطینه وارد شوند، به طور کلی حذف شوند یا نادیده گرفته شوند. اسکن زمانبندی شده نیز در آنتی ویروس اندروید کسپرسکی وجود دارد.

 

ضد سرقت

برای استفاده از قابلیت ضد سرقت کسپرسکی اپلیشکین از شما اجازه چندین دسترسی را می گیرد. تمام قابلت های ضد سرقت کسپرسکی از طریق صفحه My Kaspersky قابل مدیریت است. قابلیت هایی نظیر قفل کردن، موقعیت یابی کردن، اخطار، پاک کردن اطلاعات می توانند از طریق این اپلیکیشن و از راه دور انجام شود. یکی دیگر از قابلیت این محصول قابلیت Mugshot است که چند عکس توسط دوربین جلوی تلفن همراه می گیرد و گوشی را قفل می کند.

 

محافظت از وبگردی

این قابلیت به کاربر کمک می کند تا وارد وب سایت های خطرناک که مشکل امنیتی دارند نشود. با فعال سازی این قابلیت در آنتی ویروس اندروید کسپرسکی، کاربر می تواند سایت های تقلبی را شناسایی نماید و اپلیکیشن به او اجازه ورود به آنها را نمی دهد.

 

فیلتر تماس و پیام کوتاه

این اپلیکیشن می تواند از تماس های ناخواسته جلوگیری کند. همچنین در اندروید ۴.۴ به بعد کاربر می تواند جلوی پیام های کوتاه ناخواسته و مزاحم را نیز بگیرد. شما می توانید لیستی سیاه برای برخی از شماره ها تعریف کنید و همچنین می توانید فقط به برخی از شماره ها اجازه تماس با خود را بدهید.

 

نتیجه

کسپرسکی محصولات متنوعی تولید می کند که آنتی ویروس اندروید آن به نام اینترنت سکیوریتی شناخته می شود. این محصول قابلیت های بسیار زیادی دارد و می تواند در مقابل بدافزارها ۱۰۰% محافظت داشته باشد.

دانلود

برای دانلود اپلیکیشن آنتی ویروس موبایل اندروید کسپرسکی برروی این لینک کلیک کنید و ۳۰ روز به صورت رایگان از آن استفاده نمایید.

خرید لایسنس

برای خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس کسپرسکی می توانید از فروشگاه اینترنتی سایسک اقدام نمایید.

 

مرتبط : بهترین نرم افزار آنتی‌ ویروس آندروید در سال ۲۰۱۸

مرتبط : بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید سال ۲۰۱۸ – بررسی سایسک

مرتبط : انتخاب آنتی ویروس آندروید قوی برای تلفن همراه – نتایج آزمایشات

منبع : Mobile Security Review 2018

 


بررسی و دانلود آنتی ویروس اندروید – اف سکیور و کسپرسکی


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *