اف سکیور

در ادامه تغییرات استراتژیک در صنعت امنیت شبکه و آنتی ویروس، شرکت اف سکیور تصمیم گرفته است تا فعالیت های خود را برروی سازمان های متوسط-سایز متمرکز کند تا به آنها برای رشد تجارت هایشان کمک کند. این تولید کننده بین المللی سرویس های امنیت سایبری تصمیم گرفته است تا جایگاهی جدید در بازار امنیت برای خود ایجاد کند.

اف سکیور حرکت از تولید یک آنتی ویروس سنتی به ارائه راهکار جامع امنیت سایبری را از ابتدای سال ۲۰۱۵ شروع کرده است. از آن زمان تا به امروز اف سکیور چندین شرکت امنیتی در راستای هدف خود را خریداری کرده است و گستره محصولات و خدمات خود را برای ارئه راهکارهای شناسایی و پاسخ به تهدیدات سایبری افزایش داده است. اف سکیور به این تغییر جامع در امنیت سایبری ادامه داده و تلاش دارد با افزایش شاخه های نمایندگی خود این روند را تسریع بخشد. در طی همین استراتژی اف سکیور شروع به همکاری با تمام کشورهای دنیا از جمله نماینده ایران خود کرده است.

آقای سامو کونتینن مدیر عامل شرکت فنلاندی اف سکیور می گوید که : ” استراتژی ما، از جمله ارائه خدمات به سازمان های متوسط-سایز در بخش شناسایی و حذف تهدیدات سایبری در هر مرحله ای از تهدید می باشد. همچنین ما آموزش های امنیتی و مدیریت ریسک را در راهکارهای خود ارائه می دهیم. سرعت ما هم اکنون از سرعت بازار امنیت سایبری بالاتر است و تغییرات ساختار سازمانی اخیر در اف سکیور، در راستای اجرای این استراتژی و خدمات بهتر به مشتریانمان می باشد.”

اف سکیور در حل تغییر به ارائه دهنده خدمات امنیت سایبری است

این تغییرات برای ساده سازی ساختار سازمانی و ادغام واحدهای B2B سازمان است. اما همچنان واحد B2C اف سکیور به صورت مستقل فعالیت خواهد کرد. از ابتدای مارچ ۲۰۱۸ آقای یوها کیویکوسکی از شرکت امنیتی داستین فنلاند به اف سکیور ملحق می شود. یوها، متخصصی حرفه ای است که سابقا بعنوان مدیر عامل شرکت Dustin فنلاند، مدیر فروش شرکت McAfee یا همان اینتل سکیوریتی و مدیر ارشد عملیاتی شرکت Stonesoft فعالیت کرده است. او همچنین سابقه مدیریتی در شرکت هایی مانند Simens و Cisco Systems را دارد.

آقای کونتینن ، مدیر عامل اف سکیور می گوید که : ” در صنعت امنیت سایبری، اعتبار از دانش و تجربه تشکیل می شود. مزیت ما بر مبنای ۳۰ سال تجربه و ادغام صنعت و تکنولوژی است. برای مثال : ادغام یادگیری ماشین Machine Learning، هوش مصنوعی و تحلیل بیگ دیتا Big Data. این تغییر استراتژیک به ما این امکان را می دهد تا سریعتر و اثربخش تر به رشد خود در سال ۲۰۱۸ و پس از آن ادامه دهیم.”

ساختار سازمانی جدید اف سکیور شامل موارد زیر می شود :

  • فروش محصولات سازمانی و بخش توزیع محصولات تحت رهبری Juha Kivikoski ادامه خواهد داد.
  • واحد خدمات و محصولات امنیت سایبری تحت رهبری Jyrki Tulokas قرار خواهد گرفت.
  • واحد بازایابی و دپارتمان ارتباطات توسط Jyrko Rosenberg رهبری خواهد شد.
  • واحد تحقیقات و فن آوری امنیتی توسط Mika Stahlbrg مدیریت و رهبری خواهد شد.
  • عهده دار بخش خدمات تجاری و اطلاعاتی سازکان  Jari Still خواهد بود.
  • مدیریت واحد استراتژی و بخش توسعه شرکت به صورت موقت بر عهده آقای سامو کونتینن Samu Konttinen خواهد بود.
  • بخش منابع نیروی انسانی توسط Mari Heuali مدیریت خواهد شد.
  • خدمات مالی و حمایتی توسط Eriikka Soderstorm رهبری خواهد شد.
  • و واحد تجاری امنیت سایبری در بخش مشتریان خانگی با مدیریت Kristian Jarnefelt به کار خود ادامه خواهد داد.

 

منبع : Av-Lab

مرتبط : آنتی ویروس اف سکیور 


اف سکیور در حال تغییر از آنتی ویروس به ارائه دهنده جامع خدمات امنیت سایبری


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *