هک اینستاگرام - روش هک شبکه های اجتماعی

اینستاگرام یکی از محبوبترین اپلیکیشن های اشتراک عکس در دنیای مجازی است که برروی موبایل و کامپیوتر قابل استفاده است. هک اینستاگرام به دلیل همه گیر بودن این نرم افزار برای برخی افراد بسیار جذاب است. ما در اینجا به یک برنامه هک ایستاگرام اشاره می کنیم و در پی آن به شما می گوییم که چه کار کنید امنیت این اپلیکیشن را بالاتر ببرید تا هک نشوید.

همانطور که می دانید اینستاگرام این قابلیت را به کاربران خود می دهد تا عکس ها و ویدئوهایشان را به اشتراک گذاشته و همچنین به آنها این اجازه را می دهد که از فیلترهای موجود برای بهبود و تغییر کیفیت عکس ها استفاده کنند. یکی دیگر از دلایلی که افراد اینقدر این اپلیکیشن را دوست دارند قابلیت افزودن هشتگ به پست هاست که بدین وسیله می توانند عکس یا فیلم خود را در موضوع آن هشتگ نیز معرفی کنند.

یکی دیگر از جذابیت های اینستاگرام این است که می توانید آن را به پروفایل های دیگر خود در شبکه های اجتماعی متصل کنید و عکس هایتان را بروی آن پروفایل ها نیز به اشتراک بگذارید. اما هک اینستاگرام از کجا شروع می شود؟

برای اینکه کاربران اینستاگرام وارد صفحه خود شوند همیشه به یک کلمه کاربری و رمز عبور نیاز دارند. اگر شما می خواهید بدانید که چگونه می شود که یک صفحه یا اکانت اینستاگرام را هک کرد با بدانید که برای هک اینستاگرام نیاز با ابزار مشخصی دارید که از طریق آن بتوانید از پسورد کاربر عبور کنید.

هک اینستاگرام - برنامه هک

 

چگونه اینستاگرام هک می شود؟

برای هک اینستاگرام نرم افزارهایی وجود دارد که می توانند این کار را برای شما انجام دهد. این مسئله بسیار حائز اهمیت است که بدانید این راه ها برای این اعلام می شود که کاربران بدانند از چه مسیرهایی ممکن است حساب کاربری آنها به سرقت برود و بتوانند با پوشش امنیتی و افزایش سطح امنیت اکانت خود در مقابل این خطرها از خود حفاظت کنند.

یکی از نرم افزارهایی که برای هک اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد copy9 است که با نصب این نرم افزار هک می تواند عکس ها و فیلم های خصوصی اینستاگرام فرد مورد نظر را ببیند. این نرم افزار نه تنها به هکر اجازه می دهد که اکانت اینستاگرام شما را هک کند بلکه اجازه می دهد که به دوریبن تلفن هم دسترسی داشته باشد. ممکن است که این هکر دلیل مناسبی برای این کار خود داشته باشد اما تفاوت چندانی ندارد که دلیل او چیست. گاهی ممکن است که این نرم افزار برای رصد کردن کودک ، همکار و یا کارمند شرکت نصب شود.

با نصب برنامه هک copy9 هکر می تواند به عکس و فیلم و کل پروفایل اینستاگرام فرد مورد نظر دسترسی پیدا کند و می تواند پیغام های دایرکت را نیز بخواند.

اینستاگرام یک شبکه جهانی است که میلیون ها نفر در آن عضو هستند و عکس های خود را در آن به اشتراک می گذارند. پس هک این شبکه اجتماعی مهم می تواند برای خیلی از هکرها جذاب باشد.

مرتبط : ۲۱ راه برای هکر شدن البته یک هکر کلاه سفید

بدون فالو کردن عکس های خصوصی را می بینند

شاید دیده باشید وقتی وارد بعضی از اکانت ها می شوید نمی توانید عکس های فرد مورد نظر را ببینید و به شما می گوید که این حساب خصوصی است. شما تنها محدود هستید به دیدن عکس های کسانی که آنها را فالو کرده اید و آنها نیز این درخواست شما را پذیرفته اند. اکانت های خصوصی گاهی باعث افزایش حس کنجکاوی دیگران می شود و آنها سعی می کنند برای راضی نگه داشتن این حس خود راهی برای دید زدن عکس ها پیدا کنند. برنامه هک اینستاگرام به هکر اجازه می دهد که از هر محدودیتی عبور کرده و به هرآنچه می خواهد دست یابد.

این نوع اپلیکیشن ها به هکر اجازه می دهد که از هدف خود جاسوسی کند و کار با آنها بسیار ساده است. تنها کاری که هکر نیاز به انجام آن دارد این است که نسخه ای از آن را برروی دستگاه فرد هدف خود نصب کند. به محض اینکه اپلیکیشن برروی موبایل فرد هدف نصب شد هکر به همه آن چیزی که می خواهد دسترسی دارد. از این اپلیکیشن ها برای کنترل کودکان و کارمندان نیز استفاده می شود. از طریق آنها حتی می توان فرد هدف را موقعیت یابی کرد.

مرتبط : هکر کلاه سفید کیست و چگونه یک هکر کلاه سفید شویم ؟

روش هکر ها برای هک اینستاگرام

هکرها با ارسال ایمیل و یا استفاده از مهندسی اجتماعی ، قربانی را مجاب به کلیک برروی فایلی که برای آنها ایمیل شده یا از طریق یکی از شبکه های اجتماعی ارسال شده می کنند. به محض اینکه قربانی برروی آن فایل کلیک کند این اپلیکیشن ها یا نرم افزارهای جاسوسی مشابه برروی موبایل یا کامپیوتر او نصب شده و آنها می توانند کنترل آن را در اختیار بگیرند.

برای اینکه موضوع شفاف تر شود مثالی برای شما می آوریم : یکی از افرادی که خیلی با شما صمیمی است مانند یک دوست به شما می گوید که با نرم افزار جدیدی آشنا شده که قابلیت های خیلی جالبی دارد و می تواند به شما برای برطرف کردن نیازی که قبلا به دنبالش بودید کمک کند ( این یک روش مهندسی اجتماعی است ). او به شما می گوید که این نرم افزار را نصب کن و شما نیز فارق از قصد اصلی او این اپلیکیشن را نصب می کنید. او می تواند به آن نرم افزار که اتفاقا در گوگل پلی یا اپل استور هم وجود ندارد یک نرم افزار جاسوسی وصله کند و وقتی که شما آن نرم افزار را نصب می کنید اپلیکیشن جاسوسی اینستاگرام هم با آن برروی دستگاهتان نصب شود. گاهی این ابزار جاسوسی به صورت مخفی برروی دستگاه قربانی فعالیت می کند و گاهی نیز به شکل ابزار موجود در Setting نصب می شود که شما به آن شک نکنید. پس چیز مشکوکی هم وجود ندارد. حتی ممکن است که از نرم افزار پیشنهادی دوستتان راضی نباشید و آن را حذف کنید ولی برنامه جاسوسی هنوز برروی موبایل یا کامپیوتر قربانی موجود است.

 

جلوگیری از هک اینستاگرام

راهی که وجود دارد تا در دام هکرها نیفتید این است که هرگز به نرم افزارهایی که خارج از گوگل پلی، اپل استور و یا دیگر فروشگاه های معتبر وجود دارند اعتماد نکنید. زیرا فروشگاه های معتبر اپلیکیشن ها را بررسی کرده و چنانچه مشکل امنیتی داشته باشند اجازه ارائه به آنها نمی دهند.

یکی دیگر از روش های جلوگیری از هک شدن این است که هرگز برروی ایمیل های مشکوک کلیک نکنید. اگر فرستنده ایمیل را نمی شناسید ترجیحا آن ایمیل را باز نکنید و اگر آن را باز کردید برروی لینکی کلیک نکنید.

به هرچیزی که شبکه های اجتماعی می بینید و می شنوید اطمینان نکنید و برای حفظ امنیت سایبری خود کمی متوهم و سخت گیر باشید. فضای اجتماعی جایی است که افراد متفاوتی در آن فعالیت می کنند. بخشی از این افراد هکرها هستند که به دنبال طعمه می گردند تا از آنها سو استفاده کنند. پس کمی متوهم بودن و شکاک بودن در این فضا لازمه امنیت و حفظ حریم خصوصی شما می باشد.

یک آنتی ویروس قوی برروی تلفن همراه خود و کامپیوترتان نصب کنید که قابلیت ضد جاسوسی داشته باشد. این نرم افزارهای امنیتی جلوی هک اینستاگرام یا دیگر فعالیت  های جاسوسی را می گیرند.

مرتبط : بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید سال ۲۰۱۸ – بررسی سایسک

مرتبط : انتخاب بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۱۸ – مقایسه قیمت و قابلیت

 


هک اینستاگرام – روش هک و راه های تقویت امنیت اینستاگرام


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *