بهترین آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸

این فکر که فردی بتواند کامپیوتر شما را هک کند و اطلاعاتتان را به سرقت ببرد یا اینکه ویروسی فایل های شما را به گروگان بگیرد و کامپیوترتان را عملا غیر قابل استفاده کند شاید روز یا هفته ای بسیار بدی را برایتان رقم بزند٫ اما این موضوع برای یک شرکت می تواند کابوسی وحشتناک باشد. این موضوع که شما بتوانید بهترین آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸ برای شرکت کوچک یا متوسط خود را انتخاب کنید می تواند امری مهم و اساسی و باعث آرامش خاطرتان باشد. امن کردن کامپیوترها٫ دستگاه های کارمندان مانند موبایل های آنها و به طور کلی تمام شبکه شرکت می تواند وظیفه ای سخت باشد اما همیشه ابزاری وجود دارد که این کار را برای شما آسان سازد. برخی از این ابزارها مخصوص شرکت های کوچک طراحی شده اند که با حداقل دانش فنی و هزینه می توانید از تمام امکانات آنها استفاده کنید. برای اینکه با بهترین و قوی ترین آنتی ویروس شبکه برای شرکت های کوچک آشنا شوید ادامه این مقاله را بخوانید.

منظور از شرکت کوچک چیست ؟

شرکت ها را می توان بنا به تعداد کارمندان٫ تعداد کامپیوتر٫ تبلت و موبایل هایی که در آن وجود دارد به کوچک٫ متوسط و بزرگ تقسیم کرد. در این گزارش ما شرکت های کوچک را کسب و کارهایی با حداکثر ۱۵۰ دستگاه در نظر می گیریم.  شرکت ها و سازمان هایی که بیش از ۱۵۰ دستگاه در شبکه خود دارند در دسته سازمان های متوسط به بالا قرار می گیرند که در اینجا مورد بحث نیستند.

بهترین آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸ برای شرکت های کوچک چه قابلیت هایی دارد ؟

مواردی که در کنار امنیت برای یک شرکت کوچک اهمیت دارد می تواند عبارت باشد از : آسانی نصب و کارکرد٫ خدمات پشتیبانی٫ قیمت آنتی ویروس و قابلیت های کنسول مدیریتی آن. بهترین آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸ برای شرکت کوچک مانند آنتی ویروس های خانگی نیست که برای هر کامپیوتری یکی یکی نصب شود. آنتی ویروس تحت شبکه توسط کنسول مدیریتی مرکزی برروی دستگاه های داخل شبکه نصب می شود و از طریق همان کنسول به ادمین شبکه اجازه بررسی و گزارش گیری از سیستم ها را می دهد. همچنین می توان قوانین و مقرراتی برای استفاده از کامپیوترها٫ موبایل ها و تبلت ها در آن تعریف کرد که از اشتباهات عمدی و غیر عمدی افراد جلوگیری شود.

بهترین آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸ برای شرکت کوچک باید کنسول مدیریتی آسان داشته باشد تا برای پیکربندی و نصب نیازی به ادمینی حرفه ای نداشته باشد. بلکه فردی با اطلاعات معمول کامپیتر با کمی آموزش باید بتواند از تمام قابلیت های آن به نحو احسن استفاده کند. اغلب شرکت های کوچک تمایلی به استخدام مدیر شبکه ندارند و به همین دلیل آسانی نصب و کارکرد برای آنها بسیار اهمیت دارد.

مرتبط : انتخاب بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۱۸ – مقایسه قیمت و قابلیت

این آنتی ویروس نباید منابع زیادی از شبکه و کامپیوترهای داخل شبکه را اشغال کند. برای مثال نباید وقتی آنتی ویروس نصب شد باعث کندی در شبکه شود و می بایست برروی کامپیوترهای ضعیف تر نیز به خوبی کار کند. هزینه استفاده از یک آنتی ویروس تحت شبکه باید پایین باشد و حتما یک شرکت پشتیبان باید خدمات پشتیبانی آن را برای روزهای مورد نیاز انجام دهد.

بهترین آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸ برای شرکت های کوچک

آنتی ویروس اف سکیور F-Secure PSB

آنتی ویروس تحت شبکه اف سکیور F-Secure PSB بهترین محصول امنیتی برای شرکت های کوچک و متوسط است. این ضد ویروس قوی برروی پلتفرم های ویندوز٫ ویندوز سرور٫ سیستم عامل مک٫ محیط های مجازی٫ سیستم عامل اندروید و لینوکس کار می کند. از قابلیت های آن می توان به آنتی ویروس ٫ محافظت از وبگردی ٫ دیواره آتش ٫ مدیریت وصله های نرم افزارها ٫ مدیریت دستگاه های داخل شبکه ٫ مدیریت سایت ها اینترنتی و مدیریت از راه دور اشاره کرد. یکی از ویژگی های بسیار جالب این محصول امنیتی نیاز نداشتن به سرور برای راه اندازی است زیرا کنسول مرکزی آن برروی سایت اف سکیور است و هرزمان که شما نیاز به تغییرات مدیریتی در کنسول مرکزی آن داشته باشید فقط کافیست که به پنل اختصاصی خود در سایت F-Secure وارد شده و از هر کجای دنیا این تغییرات را اعمال کنید.

بهترین آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸ برای شرکت کوچک

اف سکیور در سال های گذشته همواره بهترین سطح محافظت را از خود نشان داده است و ۵ سال متوالی جایزه بهترین امنیت را از آزمایشگاه Av-test دریافت کرده است. تمرکز این کمپانی برروی باج افزارها نسبت به رقبا بیشتر است بنابراین در مقابله با باج افزار نسبت به بقیه رقبای خود بهتر عمل کرده است. . این ضد ویروس را می توانید برای تعداد ۵ الی ۵۰ کامپیوتر٫ موبایل یا سرور خریداری نمایید. قیمت آنتی ویروس تحت شبکه F-Secure PSB برای نسخه استاندارد ۵۰ کاربر حدود ۳ میلیون تومان می باشد که در قیاس با دیگر رقبا از قیمتی بسیار پایین تر برخوردار است.

مرتبط : بهترین آنتی ویروس تحت شبکه  – بررسی سایسک

لایسنس این آنتی ویروس در دو نسخه Standard و Premium ارائه می شود که نسخه پریمیوم آن نسبت به نسخه استاندارد آن قابلیت های بیشتری را در خود دارد. برای مثال در نسخه پریمیوم قابلیت اختصاصی ضد باج افزار وجود دارد که سطح امنیت در مقابل با این نوع ویروس ها را بسیار بالاتر می برد. همچنین شناسایی رفتاری ویروس ها در این ورژن توسط دو لایه امنیتی مجزا صورت می گیرد اما در نسخه استاندارد این قابلیت تنها توسط یک لایه انجام می شود. قیمت ورژن پریمیوم ۲۰٪ بالاتر از قیمت ورژن استاندارد می باشد. برای دریافت کاتالوگ و اطلاعات آنتی ویروس F-Secure PSB برروی این لینک کلیک نمایید.

می توانید با کلیک برروی لینک زیر و تکمیل فرم ٫ این محصول را برای ۳۰ روز به صورت رایگان تست کنید.

درخواست دانلود رایگان آنتی ویروس F-Secure PSB

خرید آنتی ویروس تحت شبکه F-Secure PSB

آنتی ویروس کسپرسکی Kaspersky Small Office

آنتی ویروس تحت شبکه Kaspersky نسخه Small Office را می توان یکی دیگر از بهترین آنتی ویروس های تحت شبکه ۲۰۱۸ برای شرکت های کوچک نامید. این ضد بدافزار نیز مانند اف سکیور PSB کنسولی ابری دارد که بدون نیاز به سروری فیزیکی اجازه دسترسی به کنسول مدیریتی را به ادمین می دهد. این محصول امنیتی برای شرکت هایی که بین ۵ الی ۵۰ کامپیوتر٫ موبایل و سرور دارند طراحی شده است. با آنتی ویروس تحت شبکه کسپرسکی Small Office شما قابلیت هایی نظیر محافظت از وبگردی٫ ضد ویروس٫ جلوگیری از حملات آنلاین٫ ضد باج افزار٫ بانکداری امن و ضد سرقت اطلاعات را خواهید داشت.

آنتی ویروس تحت شبکه کسپرسکی ۲۰۱۸

مرتبط : بهترین آنتی ویروس رایگان سال ۲۰۱۸ – دانلود آنتی ویروس رایگان

این آنتی ویروس شبکه برروی پلتفرم های ویندوز٫ مک٫ سرورهای ویندوز و تبلت ها و موبایل های اندروید قابل راه اندازی است. کسپرسکی همواره یکی از بهترین محصولات امنیتی موجود در بازار بوده است و توانسته جوایز زیادی را در سال های گذشته کسب کند. این آنتی ویروس تحت شبکه منابع کمی از شبکه شما را به خود مشغول می کند و شما می توانید از آن برروی کامپیوترهای نسبتا ضعیف هم استفاده کنید. قیمت آنتی ویروس تحت شبکه Kaspersky نسخه Small Office برای ۵۰ کامپیوتر حدود ۸ میلیون تومان می باشد. این آنتی ویروس تنها یک ورژن دارد. شما می توانید اطلاعات این آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸ را با کلیک برروی این لینک دریافت نمایید.

 

می توانید با کلیک برروی لینک زیر این محصول را برای ۳۰ روز به صورت رایگان تست کنید.

دانلود رایگان آنتی ویروس تحت شبکه کسپرسکی نسخه Small Office

خرید آنتی ویروس تحت شبکه Kaspersky نسخه Small Office

 

مرتبط : بهترین نرم افزار آنتی‌ ویروس آندروید در سال ۲۰۱۸


بهترین آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸ برای شرکتهای کوچک


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *