جهت ارتباط با بخش پشتیبانی می توانید به صورت های زیر اقدام فرمایید:

  1. ۱. در حالت اول می توانید به آدرس support@cysec-co.com ایمیل بزنید و مشکل و یا سوال خود را مطرح کنید. در این روش همکاران ما در بخش پشتیبانی در کوتاهترین زمان به مشکل شما رسیدگی می کنند. لطفا در هنگام ارسال ایمیل اطلاعات لایسنس یا محصول خریداری شده را به همراه شماره تماس و توضیحات کامل ارسال فرمایید.  ( لطفا جهت پیگیری های آتی و جواب دادن به همکاران ما عنوان ایمیل را تغییر ندهید. )
  1. ۲. در حالت دوم می توانید با شماره های پشتیبانی سایسک تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. برای این منظور با  شماره تلفن (۳۰خط)  ۵۷۸۱۴-۰۲۱  تماس حاصل فرمایید.

قابل دکر است که پشتیبانی تنها به مشتریان سایسک تعلق دارد همچنین در هنگام ارسال درخواست پشتیبانی حتما شماره سفارش و یا لایسنس خود را ارسال فرمایید.

کارشناسان سایسک به صورت مستمر و حداقل ماهی یک بار با تمام مشتریان تماس می گیرند تا در صورت نیاز بتوانند راهکارهای جدید را به ایشان ارائه دهند

نکته مهم : در هنگام تماس کارشناسان سایسک با شرکت شما حتما با پرسیدن چندین سوال از تماس های قبل اطمینان حاصل فرمایید که فرد از سایسک تماس گرفته است و بدون اطمینان از صحت تماس هیچ گونه اطلاعات یا دسترسی به افراد داده نشود.

قابل ذکر است که پس ار خرید از سایسک و عقد قرارداد٬ مشتریان عزیز ایمیلی از واحد فنی شرکت دریافت می کنند که تمامی راههای ارتباطی با بخش پشتیبانی ٬ شرایط پشتیبانی و کارشناس های مربوطه در آن اعلام شده است. همچنین برای دریافت اطلاعات به روز امنیت و مطلع شدن از آخرین حملات سایبری ٬ آسیب پذیری ها ٬ وصله ها و اخبار امنیت سایبری حتما عضو کانال تلگرام ما شوید و همچنین وبلاگ سایسک را نیز دنبال فرمایید.

آدرس کانال تلگرام سایسک :‌ https://t.me/cysec

آدرس وبلاگ امنیت شبکه سایسک : https://cysec-co.com/ir/security_blog/

تمام کاربران اعم از مشتریان سایسک و دیگر کاربران اینترنت که مشکل یا سوالی در زمینه شبکه ٬ امنیت شبکه ٬ آنتی ویروس ها ٬‌فایروال ها و غیره دارند می توانند با عضویت در انجمن تخصصی ما سوالات خود را مطرح کرده و یا به دیگران برای حل مشکلاتشان یاری رسانند.

آدرس انجمن تخصصی امنیت شبکه سایسک : https://cysec-co.com/ir/community/

جهت افزایش خدمت رسانی و نظارت هرچه بیشتر لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به آدرس ایمیل voc@cysec-co.com ارسال فرمایید. (درج اطلاعات نام و نام خانوادگی، نام شهر، شخصی که با او جهت پشتیبانی در ارتباط بودید  و اطلاعات دیگر، در این مورد پیشنهاد میگردد.)

استعلام قیمت