مقابله با باج افزار

محصول جدید اف سکیور وارد بازار ایران شد و این محصول به غیر از قابلیت های زیادی که دارد یک ویژگی منحصر بفرد دارد، ویژگی مقابله با باج افزار.

محصول جدید F-Secure PSB Premium همزمان با بازارهای جهانی وارد بازار ایران شد. اف سکیور پریمیوم سکیوریتی دارای ویژگی های بیشماری است. این محصول برای شرکت ها ، سازمان ها و حتی کاربران خانگی که برای کامپیوتر و یا تلفن همراه خود محصول امنیتی بسیار قوی میخواهند مناسب است. در این محصول تمام ویژگیهای امنیتی ای که برای محافظت از سیستم های شما نیاز است آورده شده.

قابلیت های اف سکیور پریمیوم سکیوریتی یا همان اف سکیور پی اس بی پریمیوم

 • محافظت از وب گردی
 • دیواره آتش ( فایروال )
 • محافظت از ترافیک اینترنت
 • اسکن ایمیل و فایل های ضمیمه شده به ایمیل
 • کنترل، مدیریت و اسکن USB و یا هر دستگاهی که به کامپیوتر متصل شود
 • مالور سکیوریتی – جلوگیری از ورود هر گونه بد افزار و ویروس
 • مدیریت وصله های جدید نرم افزارها و گرفتن آپدیت های امنیتی
 • هوش مصنوعی DeepGuard برای جلوگیری از حملات هکری و جاسوسی
 • هوش مصنوعی برای تحلیل رفتار فایل های مخرب و ارائه گزارش و متوقف کردن عملیات تخریبی
 • مقابله با باج افزار توسط DATAGUARD و جلوگیری از اجرای عملیات
 • جلوگیری از رمزنگاری سیستم بدون اجازه کاربر

همانطور که در قابلیت شماره ۱۱ میتوان دید، اف سکیور پریمیوم سکیوریتی برای مقابله کاملا کاربردی و موثر با باج افزارها به جز اینکه در لایه های قبلی جلوی نفوذ آنها به سیستم را میگیرد حتی در صورت نفوذ هم اجازه فعالیت به آنها نمی دهد. پس باج افزارها هرگز اجازه کدگذاری سیستم شما و درخواست باج برای باز کردن قفل را ندارند.

 

 

همانطور که در جدول بالا ملاحظه میکنید شما لایه های مختلف امنیتی در این محصول خواهید داشت. در واقع این پکیج امنیتی شما را در مقابل هر حمله ای آماده می سازد و اجازه قربانی شدن شما را نمی دهد و شما دیگر هدفی آسان برای هیچ تبهکاری نخواهید بود.

 

در طی سال های اخیر حملات دامنه داری برای گروگان گرفتن تمام اطلاعات سیستم کاربر و درخواست باج برای آزاد سازی این اطلاعات شروع شد. ترجمه انگلیسی باج افزار Ransomware است، اگر نگاهی به جستوجوهای گوگل برای این واژه کنید متوجه میشوید که این موضوع چقدر بحث داغی در دنیاست و افراد زیادی قربانی چنین حملات سایبری شده اند.

در گراف زیر میتوانید روند افزایشی این نوع بد افزار را که توسط کمپانی اف سکیور گزارش شده است را مشاهده کنید.

 

از معروف ترین انواع باج گیران اینترنتی می توان به Wannacry ( باج افزار واناکرای )، Petya ( باج افزار پتیا )، TeslaCryp ( باج افزار تسلا ) ، باج افزار Arena، باج افزار Crysis، باج افزار ایرانی Tyrant و باج افزار جدید خرگوش بد یا Badrabbit اشاره کرد.

با استفاده از اف سکیور پریمیوم سکیوریتی هیچ کدام از باج افزارها نمیتوانند وارد سیستم شما شوند و از شما باج خواهی کنند. البته فراموش نکنید که شما نیز می بایست تنظیمات محصول امنیتی خود را به درستی انجام دهید و جلوی کارکرد آن را نگیرید. شما میتوانید برای خرید اف سکیور پریمیوم سکیوریتی با کارشناسان فروش سایسک تماس بگیرید.

دانلود فایل مقابله با باج افزار به صورت PDF

مرتبط : ابزار رمزگشایی باج افزار WANNACRY عرضه شد: فایل ها را بدون پرداخت باج باز کنید.

مرتبط : هکرهای WANNACRY، مبلغ ۱۴۳ هزار دلار از کیف پول بیت کوئین برداشت کردند.


راه مقابله با باج افزار – مقابله با هر نوع Ransomware


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *