HTC_and_F-Secure_Helsinki-modified

به گفته رویترز شرکت فنلاندی امنیت اطلاعات اف سکیور (FSC1V.HE)، بنا به گفته مدیر اجرایی اش، تصمیم  دارد به کمک اکتساب، در بازار امنیت سایبری اروپا رشد کند.

شرکت اف سکیور در سال ۱۹۸۰ توسط رئیس کنونی Nokia یعنی Risto Siilasmaa تاسیس شد، از آن زمان به بعد همواره در رقابت سخت و شدید با شرکت های بزرگتری چون  سوفوس بریتانیا، کسپرسکی روسیه و رقیبان امریکایی یعنی سیمانتک و اینتل قرار دارد.

مدیر اجرایی این شرکت، Christian Fredrikson، در سخنرانی خود در مرکز اف سکیور در هلسینکی بیان کرده، من شاهد تعداد بسیار زیادی از تقاضاها بودم.

وی افزوده، “ما تقاضاهای بسیار زیادی از جانب شرکت های امنیت سایبری موجود در بازارهایی مانند آلمان و انگلیس دریافت می کنیم… در بخش عمومی، مشتریانی در سراسر اروپا داریم و به دنبال این هستیم که سرویس های خود را برای نیروهای دفاعی و پلیسی نیز ارتقا دهیم.”

موسسه Gartner بر رشد بازار امنیتی در بخش عمومی و شرکتی نظارت دارد، و شاهد رشد ۸ درصدی سالانه آن در سال های پیش رو خواهد بود، چیزی که در حال حاضر حدود ۱۸ میلیارد دلار است.

Fredrikson همچنین افزوده که، F-Secure با فروش مجدد کانال ها یا تکنولوژی های خود، که می توانند ابزارهای حفاظتی اش را قدرتمندتر سازند، به کسب اهداف ممکن و شدنی چشم دوخته است.

“ما فعالانه در پی آن هستیم که فرصت های مناسبی برای پشتیبانی و حمایت از رشد و توسعه خود بیابیم…. حرف و ادعا بسیار زیاد است، اما ما به دنبال تعامل با ارزیابی های درست و مناسب هستیم.”

سال گذشته، شرکت F-Secure توانست با مبلغ ۱۵ میلیون یورو، n-Sense را بدست آورد؛ یعنی یک تامین کننده امنیت سایبری دانمارکی.

بیشتر فروش سال ۲۰۱۵ شرکت F-Secure، از رقم ۱۴۸ میلیون یورو (۱۶۱ میلیون دلار)، همچنان از سمت فروش نرم افزار آنتی ویروس به مشتری بدست آمده است.

به گفته Ruggero Contu، مدیر تحقیقاتی موسسه گارتنر، “بخش اعظم کسب و کار شرکت F-Secure  در یک بازار خیلی پخته قرار دارد.”

وی بیان کرده، چالش اصلی موجود برای صنایع، این است که بتوانند با ابتکار و نوآوری همچنان به راه خود ادامه دهند، همانطور که استارتاپ ها اغلب در درجه اول فرصت های جدید رشد و توسعه را پیدا می کنند.

” F-Secureباید تقاضاهای موجود در عرصه های در حال ظهور را پیدا کند، مانند روش های محافظتی پیشرفته و سرویس های Threat Intelligence  یا هوش تهدیدی.”

به بیان Bob Tarzey، آنالیزور و تحلیلگر Quocirca Ltd، برای خرید اشتراک بازار، یک فرد (شرکت) باید آماده پرداخت صدها میلیون یورو باشد.

منبع: finance.yahoo.com


اف سکیور


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *