قدرت، سادگی و مدیریت متمرکز در یک پکیج – اف سکیور PSB

محصول اف سکیور پی اس بی (PSB) محصولی بی نظیر برای شرکت ها و تجارت های کوچک (از ۵ تا ۵۰۰ کامپیوتر) میباشد. از ویژگی های اصلی این محصول میتوان به قدرتمند بودن آن، سادگی نصب و مدیریت آن، قیمت بسیار رقابتی آن و قابل نصب بودن بر انواع سیستم عامل ها و دستگاه های داخل سازمان اشاره کرد. چنانچه با این محصول آشنایی کافی ندارید فقط کافیست که آن را بصورت تستِ یک ماهه از ما بخواهید و بدون شک بعد از آن تحت تاثیر ویژگی های این محصول قرار خواهید گرفت.

بیشترین امنیت

قدرتمندرین آنتی ویروس در ۵ سال گذشته

حفاظت از همه سیستم ها

حفاظت از تمام سیستم های موجود در شبکه

مدیریت ساده

مدیریت آسان از طریق کنسول مرکزی تحت وب اینترنتی

آنتی ویروس اف سکیور تحت شبکه

معرفی آنتی ویروس اف سکیور

 اف سکیور محصولی معتبر و قدرتمند ساخت کشور فنلاند است. این محصول در شش سال اخیر همواره به عنوان قدرتمندترین آنتی ویروس تحت شبکه جهان در تست‌های AV-Test معرفی شده است. آزمایشگاه AV-Test مورد تایید کلیه تولید کنندگان محصولات آنتی ویروس می‌باشد و تنها آزمایشگاهی است که محصولات سازمانی آنتی ویروس ها را به صورت جداگانه مورد تست و ارزیابی قرار می دهد. اف سکیور از جمله پر سابقه ترین آنتی ویروس‌ها است که از سال ۱۹۸۸ مشغول به فعالیت در حوزۀ امنیت شبکه است. دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ کارمند و ۲۵ دفتر رسمی در سراسر دنیا و همچنین ارائه محصولات امنیتی به بیش از ۱۰۰ کشور و ۲۰۰ اپراتور برتر دنیا موجب شهرت جهانی این محصول شده است. همچنین شرایط و سیاست‌های فنلاند و جدایی آن از بازی‌های سیاسی، اف سکیور را به یکی از امن‌ترین و مطمئن ترین محصولات امنیت شبکه برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند تبدیل کرده است. محققان کمپانی اف سکیور از جمله میکو هیپونن (Mikko Hypponen) از برترین و مجرب‌ترین محققان امنیت در دنیا می‌باشند که بصورت مداوم در حال کشف و انهدام تهدیدات سایبری هستند. جمع بندی نتایج آزمونهای سازمان‌ها و آزمایشگاه‌‌های مستقل جهانی و همچنین وابسته نبودن آن به حکومت‌ها و سیاست‌ها حاکی از آن است که اف سکیور یکی از بهترین آنتی ویروس‌های سازمانی جهان به شمار می‌رود.

اف سکیور تحت شبکه

کنسول ابری بسیار قدرتمند و آسان

شاید وقتی سخن از آنتی ویروس تحت شبکه می‌شود، سختی‌های نصب و مدیریت آن برای شرکت های کوچک دردسر ساز باشد. بنابراین گاهی تصمیم می‌گیرند که از نسخه‌های خانگی استفاده کنند که کاری غیر امنیتی و اشتباه می‌باشد. اف سکیور PSB با داشتن کنسول مدیریتی ابری و بسیار آسان این مشکل کسب و کارهای کوچک را حل کرده است. بنابراین آنها دیگر نیازی به یک ادمین حرفه‌ای یا شرکتی برای پشتیبانی شبکۀ خود ندارند و می‌توانند با داشتن حداقل دانش فنی، کنسول آن را مدیریت کنند و بیشترین بهره برداری را از این آنتی ویروس داشته باشند. یکی از ویژگی‌های داشتن کنسول ابری این است که شما می‌توانید دستگاه‌های پرتابل خود نظیر گوشی‌ها و لپ تاپ‌هایی که ممکن است داخل شبکۀ سازمان شما نباشند را نیز مراقبت و حفاظت نمایید. فارق از اینکه این دستگاه پرتابل شما الان در کجای این دنیا قرار دارد آنتی ویروس تحت شبکۀ آن آپدیت‌ها، فرمان‌ها و تمام دسترسی‌های لازم را دریافت می‌کند.

Antivirus

آنتی ویروس و آنتی اسپم بسیار قدرتمند

وظیفۀ اصلی هر آنتی ویروسی جلوگیری از آلوده شدن دستگاه‌ها و کامپیوترها به ویروس‌ها، بدافزارها، تروجان‌ها، کرمهای اینترنتی و … می‌باشد. به این ویژگی آنتی ویروس محافظت یا Protection آنتی ویروس می‌گویند. طبق گزارش آزمایشگاه AV-Test آنتی ویروس اف سکیور در ۵ سال گذشته همواره رتبۀ اول و دوم را بین تمام آنتی ویروس های تحت شبکۀ دنیا داشته است. این آنتی ویروس درسالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ طی تست‌های Protection انجام شده ۳ سال رتبه اول و ۲ سال رتبه دوم را کسب کرده است. در طی این ۵ سال اف سکیور بهترین عملکرد کلی را در میان رقبا داشته است.

قابلیت Browsing Protection

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد، بیشتر حملات و نفوذ بدافزارها بصورت آنلاین صورت می‌گیرند. بنابراین محافظت از شبکۀ شما باید قبل از اینکه بدافزارها وارد بشوند شروع به کار کند. در اینجاست که ویژگی Browsing Protection باعث امنیت شما می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود که شما در محیط وب در امنیت کامل به سر ببرید. برای جلوگیری کاربران از ورود و بازدید از وب سایت‌های مخرب شما می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید. بنابراین زمانیکه وب سایتی حاوی بدافزار و یا مضنون به خرابکاری باشد اف سکیور به کاربر اطلاع می‌دهد. Browsing Protection بصورت Real Time فعالیت می‌کند و واکنشی بسیار سریع به وب سایت‌های مخرب نشان می دهد. این ویژگی علاوه بر اینکه شما را در مقابل نرم افزارها و وب سایت های مخرب محافظت می‌کند، به شما این اجازه را می‌دهد تا دسترسی به محتوایی که صلاح نمی‌دانید کاربران شما از آنها بازدید کنند را نیز مدیریت کنید. به طور مثال شما می‌توانید دسترسی تمام کاربران یا قسمتی از آنها را به یک و یا چندین سایت مشخص ببندید. با فعال کردن این محدودیت کاربران شما حتی با استفاده از VPN نیز نمی‌توانند از آن سایت‌های مشخص بازدید کنند.

قابلیت Web Content Control

زمانی که صحبت از مدیریت کاربران و یا کارمندان می‌شود مدیریت دسترسی به اینترنت نقش مهمی ایفا می‌کند. همانطور که در توضیحات قابلیت Browsing Protection ملاحظه شد اف سکیور می تواند دسترسی یک یا چند کاربر را از یک یا چندین وب سایت مشخص محدود کند. اما در ویژگی Web Content Control شما میتوانید وب سایت ها را برمبنای ماهیتی که دارند در سازمان و شبکۀ خود محدود نمائید. برای مثال میتوانید اجازۀ بازشدن تمام وب سایت ها با ماهیت شبکۀ اجتماعی را محدود کنید. بنابراین کاربران دیگر به این نوع وب سایت ها حتی با VPN نیز نمی‌توانند دسترسی داشته باشند. این طبقه بندی در اف سکیور طیف بسیار گسترده ای از وب سایت ها را به صورت طبقه بندی شده برای محدود سازی در اختیار ادمین قرار می‌دهد. فقط کافیست که آن دسته از وب سایت ها را در لیست محدودیت خود قرار دهید.

قابلیت Neighborcast

یکی از ویژگی های منحصر بفرد اف سکیور Neighborcast می‌باشد. کاری که این ویژگی انجام می‌دهد کم کردن تراکنش های اطلاعاتی در کل شبکۀ شما می‌باشد. در حالت معمول و در آنتی ویروس های دیگر زمانیکه یکی از کامپیوترهای شبکه نیاز به دریافت آپدیت جدید را داشته باشد می‌بایست که حتماً به کنسول مرکزی مراجعه کرده و آپدیت ها را دریافت نمایند.
در اف سکیور تنها با فعال کردن Neighborcast کامپیوترها می‌توانند آپدیت ها را از یکدیگر نیز دریافت کنند. بنابراین ترافیک شبکه و فشار برروی سوئیچ ها و سرورها بسیار پائین می آیند و کارایی کل شبکه به صورت کاملاً محسوسی افزایش پیدا میکند.

قابلیت DeepGuard


یکی از چالش های اساسی در سال های اخیر افزایش حملات متنوع توسط بدافزارهایی که توانایی نفوذ از طریق برنامه‌ها، شبکه‌ها و سرویس های موجود برروی کامپیوترها را دارند می‌باشد. این نگرانی برای تمام شبکه‌ها و برنامه‌هایی که به اینترنت دسترسی دارند وجود دارد. با افزایش روزافزون جذابیتِ حملات سایبری برای مجرمین تعداد این حملات نیز به شدت افزایش پیدا کرده است. بد افزارها بصورت مدام تکامل پیدا می‌کنند و خصوصیات و حقه‌های آنها پیچیده تر می‌شوند. ولی یک چیز همیشه در تمام بدافزارها ثابت است و آن نوع رفتارِشان می‌باشد. با استفاده از این قابلیت شما قادر خواهید بود تا هرنوع بدافزار جدید و ناشناخته ای که رفتاری نامتعارف دارد را شناسایی کرده و آن را قرنطینه کنید. DeepGuard یکی از قویترین راهکارها برای مقابله با ویروس‌ها و دیگر بدافزارهای ناشناخته و جدید می‌باشد.

قابلیت Software Updater


زمانیکه شما هدفِ یک فرد، گروه و یا ویروسِ مخرب قرار می‌گیرید، راه‌های زیادی وجود دارد تا آنها بتوانند به اهداف خود برسند. یکی از راه‌های آنها استفاده از نرم افزارهای موجود برروی کامپیوتر و یا شبکۀ شما می‌باشد. آنها می‌توانند با یکی از روش های معمول از تمام نرم افزارهای موجود در شبکۀ شما اطلاع پیدا کنند. چیزی که آنها دریافت می‌کنند نه تنها نام آن نرم افزارها بلکه ورژن آنها و به روز بودن آنهاست. زیرا نرم افزارهایی که به روز نشده باشند میتوانند حفره های‌های امنیتی بسیار خطرناکی در اختیار هکرها و ویروس ها قرار بدهند. یکی از دلایلی که کمپانی های متفاوت به صورت متناوب برنامه‌های خود را به روز می‌کنند کشف و پوشش این حفره‌های امنیتی است. این ویژگی اف سکیور همیشه نرم افزارهای موجود در شبکه و یا کامپیوتر شما را به روز نگه میدارد و به محض اینکه آپدیت و یا Patch جدیدی برای آن نرم افزار موجود شود آن نرم افزار را به روز کرده و حفره‌های امنیتی آنها را پوشش می‌دهد.

پیدا کردن و رد یابی دستگاه های پرتابل


یکی دیگر از ویژگی های این محصول این است که شما میتوانید دستگاه های پرتابل خود مانند موبایل ها و لپ تاپ ها را رد یابی کنید و از محل دقیق آنها خبردار شوید. این کار در کنسول اف سکیور PSB قابل انجام است. یعنی شما در هرکجا که باشید میتوانید وارد کنسول ابری اف سکیور شوید و موقعیت و شرایط دستگاه های خود را مدیریت و رد یابی کنید. این ویژگی همچنین به شما کمک میکند که دستگاه مفقود شدۀ خود را نیز مکان یابی نمائید.

نصب ساده بر روی همه نوع دستگاه و سیستم عامل


چنانچه شما در شبکۀ خود موبایل ها، سرور ها و کامپیوترهای گوناگون با سیستم عامل های متفاوت داشته باشید میتوانید با استفاده از اف سکیور PSB به سادگی آنتی ویروس را برروی همۀ آنها نصب کرده و آن دستگاه ها را مدیریت نمائید. سیستم عامل های ویندوز، لینوکس، مک و اندروید همگی توسط این محصول پشتیبانی میشوند. بنابراین شما نیازی به استفاده از چند نوع آنتی ویروس برای دستگاه های مختلف خود نخواهید داشت و میتوانید از کار کردن با تنها یک محصول و مدیریت همۀ دستگاه ها با یک کنسول لذت ببرید.

استعلام قیمت

در خواست ارسال پیش فاکتور

درخواست دمو

مشاوره، آموزش و نصب رایگان

دانلود

دانلود فایل های نصب

استعلام قیمت