به گزارش سایسک نماینده رسمی کمپانی اف سکیور در ایران: اف سکیور با خرید شرکت بریتانیایی MWR Infosecurity به ارزش ۸۰ میلیون پوند خدمات امنیت سایبری خود را گسترش داد و تبدیل به بزرگترین کمپانی اروپایی در این حوزه شد. F-Secure شهرت زیادی در تولید و فروش آنتی ویروس برای سازمان ها و محصولات امنیتی خانگی دارد. با مالکیت  MWR توسط F-Secure حالا این کمپانی فنلاندی می تواند تهدیدات سایبری و خدمات امنیتی بسیار جامع تری به مشتریان خود در سرتاسر دنیا ارائه بدهد.

 

رئیس هیئت مدیره اف سکیور آقای ریستو سیلاسما که رئیس هیئت مدیره شرکت نوکیا نیز می باشد در صفحه توئیتر خود گفت : “بعد از این اف سکیور یکی از معدود شرکت های امنیت سایبری در دنیا می شود که هم خدمات و هم کالاهای مرتبط با هسته اصلی شرکت ارائه می دهد.”  پس از اینکه اف سکیور مالکیت این شرکت بریتانیایی را از آن خود کرد ۴% ارزش سهام این کمپانی افزایش یافت.

این مالکیت ، اف سکیور را قادر می کند تا سرویس های مدیریتی امنیتی خود را در حوزه های جلوگیری از فیشینگ و شناسایی حملات سایبری قدرتمندتر کند. همچنین باعث می شود که دایره مشتریان خود را گسترش داده و به مشتریان این کمپانی بریتانیایی اعم از مشتریان خصوصی و دولتی آن دسترسی پیدا کند.

اف سکیور F-Secure رقبایی مانند سوفوس Sophos ، کسپرسکی Kaspersky، سیمانتک Symantec، فایر آی FireEye و مایکروسافت Microsoft را دارد. پس از این مالکیت، اف سکیور تبدیل به کامل ترین کمپانی امنیت سایبری شده است که گستره محصولات و خدمات آنها از دیگر رقبا جلوتر رفته است.

اف سکیور مالک MWR

استراتژی جدید این کمپانی فنلاندی در مالکیت شرکت های امنیت سایبری باعث شده است که اف سکیور به بزرگترین شرکت اروپایی در زمینه خدمات ، شناسایی و پاسخ در امنیت سایبری تبدیل شود. اینفوسکیوریتی MWR حدود ۴۰۰ کارمند دارد که تمام آنها از این پس جزوی از تیم اف سکیور خواهند بود.

 

منبع : اخبار اف سکیور

مرتبط : بهترین آنتی ویروس تحت شبکه  – بررسی سایسک

مرتبط : بهترین آنتی ویروس تحت شبکه ۲۰۱۸ برای شرکتهای کوچک

 


اف سکیور بزرگترین کمپانی امنیت سایبری اروپا


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *