اف سکیور اعلام کرده است که Digital Assurance را تحت مالکیت خود درآورده است تا از این طریق خدمات مشاوره‌ی امنیتی را به دیگر محصولاتش اضافه کند.

دفترِ مرکزیِ Digital Assurance در بریتانیا به اف سکیور اجازه خواهد داد تا با عرضه ی خدمات ارزیابی به دولت ها، کمپانی های مالی، پتروشیمی، خرده فروشی، مخابرات و صنایع دفاع، طیف گسترده‌تری از محصولات و خدماتش را عرضه کند و همچنین یک تیم از متخصصان امنیت سایبری اضافه کند تا به اف سکیور کمک کنند که تکنولوژی پیشرفته و کارشناسان امنیتی‌اش را در اختیار  تعداد بیشتری از سازمان‌های بریتانیا قرار دهد.

Digital Assurance طیفی وسیع از تست‌های امنیتی، پشتیبانی اطلاعات و محصولات آموزش امنیتی و همچنین خدماتی برای کاهش هزینه و پیچیدگی‌های اجباری را توسعه می‌دهد.

بدین ترتیب پس از این، Digital Assurance بخشی از خدمات امنیت سایبری اف سکیور خواهد بود.

آقای Jens Thonke معاون نائب رئیس سرویس امنیت سایبری اف سکیور می‌گوید: “Digital Assurance درک عمیقی از امنیت سایبری دارد و طیف وسیعی از تست‌های امنیتی، مشاوره و خدمات آموزشی را در سازمان‌های خصوصی و عمومی توزیع می‌کند. این مالکیت به اف سکیور کمک خواهد کرد تا شاهد رشد تجارت موفقمان باشیم و با تقاضای بیشتر برای خدمات امنیت سایبری رو به رو شویم. ما از این فرصت خوشحالیم که می‌توانیم یک محصول جامع از خدمات مشاوره برای مصرف کنندگان بیشتری در بریتانیا و خارج از کشور فراهم کنیم.”

آقای Bob Tarzey تحلیلگر و مدیرِ Quocirca در ایمیلی به Infosecurity گفته است:

” اف سکیور تمرکزی قوی بر روی مصرف کننده دارد اما محصولاتش برای تجارت نیز استفاده می‌شود. مالکیتِDigital Assurance جایگاه اف سکیور را در حوزه سرمایه گذاری قوی‌تر خواهد کرد و همانطور که مهم است به اشتغال اف سکیور در ورای بازار مرکزی اش در شمال اروپا کمک خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *