درباره سایسک

دنیای امروز دورانی است که افراد میتوانند آزادانه و به سرعت اطلاعات را جابه جا کنند و به همین سبب این دوران را به نام عصر ارتباطات و اطلاعات می خوانند. از مهمترین عناصر این دوره میتوان به سرعت، پایداری و امنیت اشاره کرد که اختلال در هر کدام میتواند مانعی اساسی در مسیر رشدی پایدار باشد. اما در این میان امنیت از اهمیت بارزتری برخوردار است زیرا اختلال در آن عواقبی غیر قابل جبران با خود به همراه می آورد.

عصر اطلاعات رقابت بین تجارت ها، سازمان ها و دولت ها را وارد مرحله جدیدی کرده است. افراد چه در درون سازمان ها و چه در بیرون از سازمان ها در معرض سو استفاده اطلاعاتی قرار دارند. به همین منظور برای حفظ اطلاعات خود تلاش و هزینه های بسیار زیادی را متقبل میشوند زیرا حیات خود، سازمان خود و در ادامه امنیت کشور خود را در خطر میبینند.

دنیای مجازی نیز پدیده ای است که امروزه افراد را به خود مشغول ساخته و نقش پررنگی در رشد و یا سقوط افراد، تجارت ها و دولت ها بازی میکند. دنیای مجازی به بستری نوظهور برای شکل دادن به تمام تعاملات بشری تبدیل شده است که امنیت جز جدا ناشدنی آن می باشد.

شرکت سایسک با تکیه بر دانش و توانایی فنی خود و با تعامل با کمپانی های مطرح امنیت اطلاعات در سطح بین الملل توانسته است راهکارها، خدمات و محصولات نوینی در زمنیه امنیت سایبری ارائه دهد. باور ما این است که امنیت فرآیندی است که میبایست بصورت شبانه روزی مورد توجه قرار گیرد و لحظه ای غافل شدن از آن میتواند عواقب بلند مدتی را به همراه داشته باشد.

تلاش شبانه روزی ما در سال های اخیر، سایسک را تبدیل به شرکتی مورد اعتماد در میان سازمانهای مهم کشور کرده است. امروز ما مفتخریم که توانسته ایم به حساس ترین و مهم ترین سازمانهای کشور محصولات و خدماتمان را ارائه دهیم. امید است که بتوانیم پاسخ اطمینان آنها و شما را با خدماتی بهتر و شایسته تر بدهیم و در کنار یکدیگر برای برقراری امنیت کشور عزیزمان ایران گام برداریم.

نقشه راه امنیت سایبری سایسک بر اساس استاندارد PPDR گارتنر

آدرس دفتر ایران: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زرتشت غربی، تقاطع فلسطین، پلاک ۲۴، واحد ۶

تلفن تماس : ۵۷۸۱۴ – ۰۲۱  (۳۰ خط)

فکس: ۸۹۷۷۱۲۳۲-۰۲۱

ایمیل: iran@cysec-co.com

آدرس دفتر روسیه: ایالت تاتارستان کازان خیابان شاپووا پلاک ۲۰ – کدپستی ۴۲۰۰۱۲

تلفن: ۷.۹۲۷۴۴۸۱۴۳۰+

تلفن بین المللی: ۴۴.۲۰۸۱۲۳۱۶۶۷+

ایمیل: russia@cysec-co.com

آدرس دفتر ترکیه: استانبول، اسن یورت ۳۴، پیری رییس محلاسی ۲۰۵۹، مارمارا سیت شماره ۲

Piri Reis Mahallesi 2059, Sk.Marmara Sit. No:2 / 34 Esenyurt / ISTANBUL

تلفن: ۵۳۷۳۷۵۸۵۹۷ ۹۰+

ایمیل: Turkey@cysec-co.com

استعلام قیمت