در اینجا می خواهیم شما را با بهترین فایروال های سال ۲۰۱۹ و قابلیت های آنها آشنا کنیم. در ابتدا برای تعریف یک دیواره آتش باید بگوییم که سخت افزار یا نرم افزاری است که از آن برای امنیت شبکه و محافظت از منابع سازمانی در مقابل بدافزارها و برنامه های مخرب استفاده می شود. بسته به نوع انتخاب شما برای مقابله با حملات سایبری، فایروال می تواند فیزیکی یا نرم افزاری باشد. امروزه شرکت ها در ابعاد مختلف، چه کوچک و چه بسیار بزرگ می توانند از بهترین فایروال ها با قابلیت های متنوع و قیمت های مختلف در شبکه سازمانی شان استفاده نمایند. برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که هرکدام پلتفرم ها و قابلیت های منحصر بفردی را ارائه می دهند، بنابراین گاهی برای انتخاب بهترین فایروال ممکن است که دچار سردرگمی شوید. بعد از خواندن تحلیل سایسک در مورد این محصولات می توانید بهترین نرم افزار و یا بهترین فایروال فیزیکی را برای برقراری امنیت شبکه خود انتخاب نمایید.

امروزه اغلب تجارت ها از اینترنت برای امور تجاری و ارتباطی خود استفاده می کنند و به همین دلیل بسیاری از مجرمین نیز در این حوزه فعال هستند تا بتوانند به شبکه خصوصی شما وارد شده و اطلاعاتتان را به سرقت ببرند. بنابراین شما به یک UTM فایروال سخت افزاری یا یک نرم افزار برای امن نگاه داشتن این اطلاعات نیاز دارید. برای انتخاب بهترین قابلیت ها باید مواردی را مد نظر داشته باشید که در اینجا به آنها اشاره می کنیم.

 

چگونه بهترین فایروال را برای شرکت یا سازمان خود انتخاب کنیم ؟

بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد شبکه، انتخاب بهترین فایروال سازمانی کار چندان ساده ای نمی باشد. چندان اهمیتی ندارد که شما به دنبال یک فایروال برای منزل خود هستید و یا برای محل کارتان، چیزی که اهمیت دارد قابلیت هایی است که شما برای امن نگاه داشتن هر کدام از این شبکه ها به دنبالش هستید. در اینجا به برخی از مهمترین قابلیت های یک فایروال عالی برای جلوگیری از نفوذ هکرها، ویروس ها و بدافزاها اشاره می کنیم که هنگام خرید فایروال باید به آنها دقت کنید.

 

  • جلوگیری از دسترسی های ورودی و خروجی بدون اجازه
  •  محافظت از شبکه در مقابل بدافزارها و جاسوس افزارها
  • مانیتورینگ و رصد کاربران اینترنت و ارتباطات آنها
  •  پایدار نگاه داشتن سرعت و توان عملیاتی
  •  رصد کردن و شناسایی فعالیت های مشکوک در شبکه
  •  اعمال پالیسی های اختصاصی و پورتال برای کاربران
  •  متعادل کردن میزان بار شبکه
  • پشتیبانی از فیلترینگ URL
  • VLAN
  •  لاگ های فایروال

 

بهترین فایروال سال ۲۰۱۹

سوفوس Sophos – فایروالی متمرکز برای امنیت همه نوع شبکه

Sophos فایروال سوفوس

یکی از فایروال های بسیار سطح بالا برای امنیت شبکه فایروال سوفوس است که برای انواع مختلف شبکه ها مناسب است. فایروال Sophos به شما این توانایی را می دهد تا خطرات ناشناخته را مسدود کنید ، ریسک های پنهان را شناسایی کنید و شبکه خود را همیشه تحت کنترل داشته باشید. شما می توانید با انتخاب و خرید فایروال سوفوس یکی از بهترین دیواره های آتش را به شبکه سازمان خود هدیه دهید و امنیت آن را برقرار نمایید. سوفوس تمام قابلیت های یک فایروال عالی را در اختیار شما می گذارد.

اطلاعات جامع در مورد فایروال سوفوس – سایت اصلی 

سایبروم Cyberoam – بهترین فایروال برای هر نوع شبکه

بهترین فایروال - سایبروم

سایبروم یک فایروال نسل بعدی یا همان UTM با قابلیت های بسیار عالی می باشد. با فایروال سایبروم می توانید از قابلیت Dual Wan برای فیلترینگ محتویات و بالانس بار شبکه استفاده نمایید. این فایروال ترکیبی از قابلیت های VPN، IPS ، آنتی ویروس ، ضد جاسوس افزار ، ضد اسپم ، فیلترینگ وب ، مدیریت پهنای باند و مدیریت لینک چندلایه است. سایبروم با لایه های مختلف امنیتی به شما اطمینان می دهد که شبکه تان در مقابل هکرها، بدافزارها و دزدی اطلاعات امن خواهد بود.

اطلاعات فایروال سایبروم

 

کریو کنترل Kerio Control –  منعطف ترین و بهترین فایروال با قیمت عالی

بهترین فایروال برای امنیت شبکه - کریو کنترل

کریو کنترل قابلیت های یک فایروال نسل بعدی را در یکجا گردآوری کرده است. فایروال Kerio Control دارای قابلیت های VPN ، IPS ، آنتی ویروس دروازه ورودی ، کنترل وب و محتوا ، و فیلترینگ اپلیکیشن ها می باشد. این قابلیت های جامع در انعطاف فوق العاده کریو کنترل در هنگام نصب باعث شده است که یکی از بهترین فایروال ها برای سازمان های کوچک و متوسط باشد.

شما در هنگام خرید فایروال کریو کنترل می توانید بسته به نیاز خود نوع فیزیکی و یا نرم افزاری آن را انتخاب کنید. نرم افزار کریو کنترل برای شرکت های کوچو و متوسط پاسخگو است و قیمت آن در بازار بسیار رقابتی می باشد.

 

فورتینت Fortinet – دستگاه فایروال شبکه نسل بعدی

بهترین فایروال سال 2018 - فورتیگیت - فورتینت

فورتینت نیز یکی دیگر از بهترین فایروال های سال ۲۰۱۹ است که راه کارهای امنیتی بسیار خوبی برای انواع شبکه ها از بسیار کوچک تا بسیار بزرگ ارائه می دهد. فایروال فورتینت که به نام فورتیگیت نیز خوانده می شود چندین پورت WAN در اختیار شما قرار می دهد و لود شبکه شما را نیز متعادل می کند. Dual wan نیز برای استفاده از چند اینترنت به صورت همزمان در این فایروال وجود دارد. فورتینت همواره یکی از فایروال های قابل اعتماد بوده که طرفداران بسیاری در سازمان های بزرگ دارد.

دانلود برگه اطلاعات فایروال فورتیگیت – PDF

 

فایروال سیسکو Cisco SA 500 – بهترین فایروال برای امنیت شبکه

فایروال سیسکو

سیسکو یکی از شرکت های پیشرو در تولید سوئیچ های شبکه و امنیت است.  سیسکو بهترین فایروال برای شبکه های بزرگ و انتخاب اول است. سری سیسکو SA 500  فایروال هایی مطمئن برای شرکت های کوچک و میان سایز می باشد. از این سری فایروال سیسکو می توان برای جلوگیری از جاسوس افزار ، ویروس ، بدافزار ، سرقت اطلاعات و دسترسی های بدون مجوز استفاده کرد. سیسکو SA 500 دارای پورت فیزیکی  ۱WAN و ۴Lan می باشد. سیسکو یکی از بهترین فایروال های نسل بعدی است که شما می توانید برای امنیت شبکه سازمان خود از آن استفاده نمایید.

دانلود برگه اطلاعات فایروال سیسکو – PDF

 

جونیپر Juniper – فایروال نسل بعدی قدرتمند

فایروال جونیپر

جونیپر یکی از مشهورترین دستگاه های فایروال در دنیا می باشد. این فایروال و دیگر محصولات جونیپر اغلب توسط اپراتورهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. از قابلیت های فایروال جونیپر می توان به شناسایی فعالیت های مشکوک در شبکه به صورت دقیق اشاره کرد. این دیواره آتش تمام قابلیت های یک محصول امنیتی قابل اعتماد را دارد و برای شبکه های مختلفی تا سرعت ۱۰۰GBE نیز موجود می باشد.

اطلاعات جمع در مورد فایروال جوتیپر – سایت اصلی

 

گج شیلد Gajshield – بهترین فایروال برای شرکت های کوچک و منزل

Gajshield فایروال

Gajshield یکی از بهترین فایروال های سال ۲۰۱۹ می باشد که می تواند از طریق چندین لایه امنیتی از شبکه شما حفاظت نماید. این فایروال از نشت اطلاعات جلوگیری کرده و دارای قابلیت های فیلترینگ اپلیکیشن بر مبنای شماره پورت و شناسایی و مصدود سازی فعالیت های مشکوک در شبکه می باشد. برای بررسی تمام قابلیت های فایروال GajShield می توانید از این لینک استفاده نمایید.

راهنمای استفاده از فایروال Gajshield

واچ گارد WatchGuard – فایروال مطمئن

WatchGuard UTM

فایروال واچ گارد یک پکیج جامع امنیتی برای انواع مختلف شبکه از شبکه های کوچک تا بزرگ و سازمانی می باشد. این راهکار امنیتی یک دستگاهی سخت افزاری کامل با تمام قابلیت های یک فایروال عالی برای امنیت شبکه و شناسایی تحرکات مشکوک و غیرمعمول در آن است. WatchGuard راهکارهای مختلفی برای شرکت های کوچک و بزرگ دارد که شما می توانید بنا بر نیازهای شبکه خود نوع دستگاه را انتخاب و از آن استفاده نمایید. قبل از خرید فایروال WatchGuard حتما اطلاعات موجود در سایت این کمپانی را ملاحظه نمایید تا از قابلیت های آن مطلع گردید. واچ گارد را می توان بهترین فایروال برای منزل و شبکه های کوچک نامید.

قابلیت های فایروال WatchGuard  – PDF

 

باراکودا Barracuda – فایروالی برای امنیت شبکه

Barracuda فایروال UTM

Barracuda یکی از فایروال های نسل ابری می باشد. باراکودا لایه ای مستحکم در مقابل تهدیدات پیشرفته و باتنت ها است. این فایروال قابلیت هایی نظیر آنتی ویروس ، ضد بدافزار ، ضد جاسوس افزار ، جلوگیری از استراق سمع و بسیاری دیگر از قابلیت های امنیتی را در اختیار مدیران شبکه می گذارد. شما می توانید اطلاعات کامل در مورد این محصول را در سایت رسمی باراکودا ملاحظه نمایید.

دانلود رایگان فایروال باراکودا از سایت اصلی برای تست

 

مرتبط : بهترین آنتی ویروس تحت شبکه  – بررسی سایسک

مرتبط : انتخاب بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۱۸ – مقایسه قیمت و قابلیت

 


    بهترین فایروال سال ۲۰۱۹ – بررسی سایسک


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *