مک آفی محافظت از سرقت هویت

تمرکز اصلی مک آفی همیشه برروی تولید نرم افزار آنتی ویروس بوده است. این کمپانی امروز به ۳۷۵ میلیون مشتری خدمات ارائه می دهد اما حالا مکافی یک شریک جدید برای ادامه رشد خود در آینده اضافه کرده است.

مک آفی اعلام کرد که در حال گسترش تجارت خود و ورود به بازار حفاظت از سرقت هویت است. این شرکت در نظر دارد تا بتواند سیستمی محافظتی برای خانه های هوشمند، امنیت آنلاین کودکان، حریم خصوصی و به تازگی حفاظت از هویت در مقابل سرقت ارائه بدهد. این موضوع که تهدیدات اینترنتی در حال رشد روز افزون هستند و در حال ورود به تمام جنبه های زندگی دیجیتال می باشند شرکت های امنیت سایبری مانند اف سکیور، مک آفی، سیمانتک و غیره را به تلاش برای محافظت از تمام این جنبه ها وادار نموده است.

مک آفی با ارائه این تکنولوژی به کاربران خود اجازه خواهد داد تا بتوانند رویکردی فعالانه برای رصد کردن اطلاعات شخصی و مالی خود داشته باشند و همچنین ابزاری برای ریکاوری اطلاعات داشته باشند.  این شرکت امنیتی همچنین با قراردادی که با شرکت D-Link بسته است آنتی ویروس مک آفی را برروی روترهای جدید این شرکت نصب می کند تا به صورت اتوماتیک تمام اشیای داخل خانه که به اینترنت متصل هستند را محافظت کند. همچنین این کمپانی در قرارداد جدیدی با سامسونگ ارائه خدمات امنیتی به مشتریان Galaxy Note8 در اروپا خواهد داد.

آخرین محصولات و خدمات این شرکت امریکایی عبارتند از :

محافظت از سرقت هویت یا Identity Theft Protection

پلت فرم خانگی امن مک آفی یا McAfee Secure Home Platform

امنیت خانواده مکافی یا McAfee Safe Family

اتصال امن مکافی  یا  McAfee Safe Connect

این کمپانی برای همگام بودن با صنعت امنیت سایبری وارد قراردادهای همکاری زیادی با شرکت های دیگر شده است. معاون اجرایی بخش تجاری محصولات خانگی شرکت آقای جان گیاماتئو می گوید که ” نشت اطلاعات در حال افزایش است و سئوال این است که چگونه می توان برای مشتریان خود امنیت کافی برای حفاظت از اطلاعات شخصی ارائه بدهیم. امروز بیش از ۳۷۵ میلیون نفر به مک آفی اعتماد کرده اند و ما باید جواب اعتماد آنها را با افزایش قابلیت های امنیتی مانند محافظت از هویت و حفاظت از فضای مجازی برای کودکان آنها بدهیم.” همانگونه که می دانید آنتی ویروس مک آفی یکی از پرطرفدارترین محصولات امنیتی در دنیا می باشد که دوشادوش رقبایی مانند کسپرسکی، اف سکیور، سیمانتک و ترند مایکرو در تولید محصولات امنیتی فعالیت می کند.

امروز مردم از جرم های سایبری مطلع هستند و نگران امنیت سایبری خود هستند اما تحقیقات نشان می دهد که هنوز کاربران به اندازه کافی برای برقراری امنیت آنلاین خود پویا و مطلع نیستند. در یک تحقیقی که اخیرا توسط کمپانی مک آفی انجام شد دریافتند که ۶۱% مردم، امروز نگرانی بیشتری نسبت به ۵ سال گذشته در مورد امنیت آنلاین خود دارند اما فقط ۳۷% از آنها از محصولات محافظت از سرقت هویت استفاده می کنند. همچنین تنها ۳۳% از افراد مورد تحقیق اعلام کرده اند که برای نگهداری از اطلاعات هویتی خود اقدامی کرده اند.

از محصولاتی که می شود از آنها برای برقراری امنیت WiFi، امنیت اینترنت اشیا، محافظت از سرقت هویت استفاده کرد، می توان به روتر Sense که با آنتی ویروس اف سکیور تجهیز شده است و محصول خود کمپانی اف سکیور می باشد و روتر جدید D-Link که با آنتی ویروس مک آفی تجهیز شده است و محصولی مشترک از این دو کمپانی است نام برد.

مک آفی و D-link

 

اف سکیور Sense

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرتبط : ۲ راه ساده برای برقراری امنیت WIFI در منزل

 


مک آفی به دنبال فراتر رفتن از آنتی ویروس و افزودن محافظت از سرقت هویت


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *