جشنواره فروش آنتی ویروس اف سکیور

تخفیفات ویژه فروش آنتی ویروس تحت شبکه اف سکیور

این جشنواره فروش از تاریخ ۱۵ بهمن ما سال ۹۶ شروع می شود و تا ۲۹ اسفند ماه ادامه خواهد داشت. شرایط جشنواره به شرح زیر می باشد.

مشتریان جدید :

۶ ماه زمان اضافه برای مشتریانی که ۱ ساله خرید می نمایند در طی این مدت لایسنس های ۱ ساله ۱۸ ماه صادر می شوند.

۱ سال زمان اضافی برای مشتریانی که ۲ ساله خرید می کنند. در این مدت لایسنس های ۲ ساله ۳ ساله صادر می شوند.

مشتریان تمدید :

۱ سال زمان اضافی برای مشتریانی که ۲ ساله تمدید می کنند. در این مدت لایسنس های ۲ ساله ۳ ساله صادر می شوند.

۱۰٪ تخفیف اضافی برای مشتریانی که می خواهند آنتی ویروس خود را از F-Secure Business Suite Standard به F-Secure Business Suite Premium ارتقا دهند.

جشنواره آنتی ویروس تحت شبکه اف سکیور

نمایشگاه الکامپ کرمان

نمایشگاه الکامپ کرمان در محل دائمی نمایشگاه های کرمان برگزار می شود و سایسک / اف سکیور در این نمایشگاه شرکت می کند. از علاقمندان و همکاران عزیز دعوت می کنیم که از غرفه ما در این نمایشگاه بازدید نمایند.

دعوت نامه نمایشگاه کرمان

این نمایشگاه طبق تقویم نمایشگاهی با حظور سایسک و F-Secure برگزار شد. در طی حضورمان در کرمان با مشتریان آنتی ویروس اف سکیور و نمایندگان F-Secure در آن استان جلسات متعددی برگزار کریدم . ما در این نمایشگاه با ۴ نفر از مدیران و پرسنل سایسک شرکت کریدم .

نمایشگاه الکامپ کرمان

نمایشگاه الکامپ جزیره کیش

اولین نمایشگاه الکامپ کیش با حضور سایسک و اف سکیور. از تمامی همکاران عزیر دعوت میشود از غرفه ما در این نمایشگاه بازدید نمایند. تاریخ برگزاری این نمایشگاه از ۱۷ الی ۲۰ بهمن سال ۹۶ می باشد.

این نمایشگاه به تعویق افتاده است. 

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش در تاریخ ۳ الی ۶ اردیبهشت سال ۹۷ برگزار می شود. این نمایشگاه با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می شود. لطفا از غرقه سایسک و اف سکیور در این نمایشگاه بازدید فرمایید. اطلاعات تکمیلی متعاقبا ارسال می گردد

نمایشگاه الکامپ تهران

نمایشگاه الکامپ یکی از بزرگترین رویدادهای حوزه فن آوری در ایران می باشد. این نمایشگاه هر ساله در شهرهای مختلف ایران برگزار می شود. مهمترین نمایشگاه الکامپ ایران نمایشگاه الکامپ تهران است که سایسک و اف سکیور در این نمایشگاه که در سال ۹۶ که از تاریخ ۳۰ تیر ماه الی ۲ مرداد ماه برگزار شد شرکت کردند.

نمایشگاه الکامپ تهران

استعلام قیمت